bacom

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İnşaat ve dekorasyon alanında 20 yıla yakın süre gelen tecrübe birikiminin ardından kurulan Bacom Bursa İnşaat Yapı Tasarım dekorasyon alanında bilinen bir çok marka projeye imza atmış olmakla beraber bu tecrübenin getirisi olarak dünyaca bilinen Franke Solid Surface ve LG Hı-Macs gibi markalaşmış şirketlerin güney Marmara bölge yetkili üretici ve satıcı bayii olarak kurumsal şirketler ile sektörde kendini gelişmeye aynı zamanda By Rabba Firnuture Sierra ve Husala gibi kendi markalarıyla da yeni değerler katmaya devam etmektedir.

Üretim bandında Otel, Hastane, Okul, Alışveriş Merkezi ,Konut vb. tüm yaşam alanlarında bünyesinde bulundurduğu ürünler ile üretim ve tasarımlarıyla hizmet vermekte olan Bacom Bursa İnşaat Yapı Tasarım tüm ahşap ve solid surface akrilik üretimi ile konusunda uzman ekibiyle çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Evinizde, İş yerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda hayal edebildiğiniz ve hayata geçirmek istediğiniz tüm yapıların kusursuz üretiminde biz olmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Estetiğin, Hijyenin, Kalitenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bacom Bursa Yapı olarak tedarikçi markalarımız ve uzman kadromuzla bunun için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Bacom Olarak Sunduğumuz Hizmetler

İÇ MİMARİ & TASARIM

İhtiyaçlarınıza ve elinizdeki olanaklara uygun olarak, iç mekanların işlevini ve kalitesini zenginleştirmek amacıyla, iç mekanın düzenlenmesi ve bu mekana uygun mobilyaların tasarımını yapmaktayız.

MOBİLYA ÜRETİM & DEKORASYON

Fabrikasyon mobilyaları satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından seçim yaparsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlayabilir. Özel üretim mobilyanızda sınır sadece hayallerinizdir. İster eviniz, ister işyeriniz... Sizin için önemli olan her mekanın özel görünmesi gerektiğini düşünüyoruz.

DEKORASYON & TADİLAT

Dekorasyon ve tadilat konularında en iyi işçiliği en kaliteli tecrübeyle birleştirip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Her zaman işimizin arkasında olup işi kendimiz beğenmedikçe müşterimize sunmamaktayız.

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

Kişiye özel mobilya ve dekorasyon hizmeti veren firmamız özel tasarımların yanı sıra, rahat, ferah ve huzurlu mekanlar yaratmaktadır. Kişiye özel bütünsel tasarım, üretim, uygulama ve doğru hizmet anlayışıyla tüm mekanlarda fark yaratır.

UYGULAMA AŞAMASI

Uygulama personelimiz işin en ince detayına kadar işlerinizi ustalıkla tamamlar.Uygulama personelimiz iş yapılan bölgeyi titiz bir şekilde temizler ve iş teslimine hazır hale getirir.

İŞ TESLİMİ

İşleriniz gününde ve belirtilen saatte teslimi uygulama yapılan bölgeler gezilerek müşterimize teslimi yapılır. Hayırlı Olsun denir