bacom

Açık Pozisyonlar

3D MAX TEKNİKERİ
Bursa Küçük Sanayi Sitesinde bulunan Mağazamızda görevlendirilmek üzere, 3D MAX Programını çok iyi kullanabilen mobilya ve dekorasyon modellemelerini yapacak. Daha önce yaptığı çalışmaları örnek olarak sunacak tecrübeli adaylar alınacaktır.
MOBİLYA BOYA USTASI
Bursa Küçük Sanayi'de bulunan 1000 m2'lik imalathanemizde çalışacak deneyimli MOBİLYA BOYA USTALARI alınacaktır. Adayların online başvuru yada telefon ile randevu almaları rica olunur
AKRİLİK USTASI
FRANKE - Hİ-MACS - -HANEX- SAMSUNG Markalarının Solid Surface Akrilik bayisi olduğumuz. Bursa Küçük Sanayii'de yer alan 1000 m2 lik imalathanemizde görev alacak. AKRİLİK USTALARI alınacaktır. Başvurular online veya telefon ile gerçekleşecektir.
MOBİLYA USTASI
Bursa Küçük Sanayi Sitesinde Yer alan 1000 m2 lik imalathanemizde görevlendirilecek konusunda tecrübeli her türlü mobilya grubunu üretebilen ( mutfak,fortmanto,gardrop,masa, sandalye, vb.) MOBİLYA USTALARI alınacaktır. iş görüşmesi için telefon ile iletişime geçmeniz rica olunur.
İÇ MİMAR
Mobilya ve Dekorasyon Hizmeti Veren Mağazamızda çalışacak. Proje ve üretim aşamasını takip edecek. 3d max ve Autocad Programlarını iyi derecede kullanabilen Mimar - İç Mimar alınacaktır. Detaylar ve şartlar görüşmede belirlenecektir. Sadece online başvurular kabul edilecektir.
MİMAR
Bursa Küçük Sanayii'de yer alan Mağazamızda Mobilya ve Mimarlık Hizmeti vermekteyiz. Mağazamızda görev alacak, mobilya ve imalat ve projelendirmeleri takip edecek deneyimli MİMAR alınacaktır. Adayların online başvuru veya telefon ile iletişime geçmeleri portfolyolarını paylaşmaları rica olunur.

İnsan Kaynakları


Kişisel Bilgileriniz
Genel Bilgiler
Öğrenim Bilgileriniz


Son mezun olduğunuz okuldan itibaren yazın.Dil EğitiminizKullandığınız Bilgisayar ProgramlarıReferans Bilgileriniz